Masakatsu Agatsu!

 

Kāds parasts mūks pētot cilvēkus un to uzvedību, nonāca pie atziņas, ka tas, kā un ko un mēs runājam, apspriežam, iespaido mūsu domas, bet mūsu domas savukārt ietekmē mūsu emocijas un turpmāko uzvedību. Izrādās mēs visi ļoti bieži gaužamies par kaut ko, kritizējam sevi, citus, situācijas, notikumus, un “klačojamies”, baumojam, un aprunājam. Neticiet? Pārbaudiet!

Mūks piedāvāja visiem,kas vēlas izmainīt savu dzīvi uz labo pusi, apsiet ap roku parastu rokassprādzīti sapītu no kokvilnas diegiem (mums labi pazīstamā draudzības saitīte :)) un turpmāko 21 dienu nodzīvot bez gaušanās, kritikas, aprunāšanas un neapmierinātības.
Ja šo dienu laikā cilvēks aizmirst un kādā brīdī, runā vai domā par un ap negatīvajām lietām, tā teikt, ļaujas negatīvismam, viņam vajadzēja pārsiet rokassprādzīti no vienas rokas uz otru un sākt skaitīt dienas no jauna.  Saprotams turpināt tikmēr kamēr spēs nodzīvot 21 dienu nenosienot rokassprādzīti. Šāds eksperiments izrādījies pārsteidzoši efektīvs!
Cilvēki, kas piedalījās šajā programmā, izmainījās līdz nepazīšanai. Tas nepalika neievērots un pat viņu draugi un tuvākie cilvēki pieslēdzās eksperimentam, uzvilka rokassprādzes un nepārprotami mainīja savu dzīvi (dzīves uztveri).

Kāpēc gan šāda metode – dzīve bez gaušanās – ir tik efektīva?
Pirmkārt, svarīga ir attieksme un noskaņojums. Jau no paša rīta pamostoties jūs zināt, ka nedrīkstat ielaist negatīvas domas, un runas savā ikdienā, un labākais veids, kā to izdarīt, ir sākt ievērot pozitīvo sevī, sev visapkārt, cilvēkos un pasaulē.
Otrkārt, pieaug kontrole pār sevi, savām domām, un lietām ko runājam, apspriežam, bet tas taču ir svarīgi jebkuram cilvēkam. Šobrīd jūs tikai mācāties, bet ar katru dienu jūs kļūsiet apzinātāki.
Treškārt, šī eksperimenta laikā jūs uzzināsiet ļoti daudz par sevi, savu domāšanu, dzīves uztveri un dzīves veidu kopumā.

It kā jau visi ir informēti par pozitīvās domāšanas spēku, bet nezin kāpēc gaušanās un negatīvisma ikdienā mazāk nepaliek.
Katrs aikidoka zina, ka aikido augstākais mērķis ir MASAKATSU AGATSU, jeb tulkojumā  no japāņu valodas – PATIESA UZVARA IR UZVARA PĀR SEVI!

Vai Tu esi gatavs izaicināt sevi? 😉

 

8 Responses to “Masakatsu Agatsu!”

 1. Zanda
  marts 17, 2012 at 15:51 #

  Esmu izaicinājusi sevi, jau otro dienu 🙂
  Nesūdzos, bet, kā smejoties saka man tuvie:,, Ja tu 21 dienu izturēsi,tu būsi zaudējusi savu būtību!” 😀

  Redzēsim 🙂

  • LLL
   marts 17, 2012 at 15:59 #

   Neko nezaudēsi! Vari tikai iegūt jaunu kvalitāti! 😉
   Es šodien vēl neesmu mainījusi, bet man trešā- pirmā diena! 🙂 ir labī!

 2. Vlad
  marts 17, 2012 at 18:50 #

  А я вообще не перевязываю с руки на руку. Чего ее туда-сюда перевязывать только время зря терять? =))))
  Хотя, если серьезно, то это очень серьезный вызов самому себе. Перед теми, кто смог пройти этот путь надо снимать шляпу.

  • LLL
   marts 17, 2012 at 19:11 #

   Tur jau tā visa sāls, ka pārsiešanas procesā mēs tomēr apzināti piedomājam. Savādāk pat nepamanām- ai! Nu pateicu, nu padomāju, nu aprunāju, un kas par to? Bet šeit nākas tomēr padejot sev līdzi. Tā ka, rezultāts arī cits. Veiksmi!

 3. LLL
  marts 19, 2012 at 22:39 #

  He, izskatas, ka man ir nodzivota pirma diena bez roku mainas. :)Cerams ne pedeja.

  • LLL
   marts 21, 2012 at 23:29 #

   noop, šodien pieķēru sevi pie nepareizās domas, nākas sākt no sākuma. Bet ziniet? Es varbūt maldos, bet pēc apkārtējo izteikumiem sāku domāt, ka parādījušās pirmās izmaiņas. He, tas vien jau iepriecina un neļauj rokām nolaisties!

   Un kā jums sokas?

   • Zanda
    marts 27, 2012 at 11:52 #

    Kamēr slimoju gāja pavisam labi 🙂
    Bet,kad izgāju atkal sabiedrībā, viss no sākuma 😀

 4. Maris
  marts 29, 2012 at 23:07 #

  A nevar vienk uz abām vienādas uzsiet? Būs laika ekonomija, nevajadzēs pārsiet 🙂

Leave a Reply

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert