Apsveicam!

Svētdien 11. februārī Tallinā nu jau ceturto reizi norisinājās Igaunijas Austrumcīņu Spēles, kurās pārstāvēti tika tādi austrumu cīņu veidi kā: Tae kwon do, Karate Kyokoshin, Kudo, Muay Thai, Kickboxing, Knife fighting, Sambo, Aikido un Spochan.

Īpašs prieks par Nila pirmo ilgi gaidīto, godam izcīnīto Bronzas medaļu un lielisko Haralda debiju sacensībās startējot kā jaunākajam dalībniekam savā vecuma grupā. Pretiniekos varēja manīt apjukumu, jo nekādi neizdevās mazajam Haraldam tikt klāt. Tagad jāturpina kārtīgi trenētis un pieņemties meistarībā sacensībās un domājams sagaidāmi panākumi jau tuvākā nākotnē.

Patiess prieks, ka mazie, visi kā viens, cīnījās kā kārtīgiem lūšiem pienākas. Mazliet vairāk pieredzes, mazliet vairāk ticības saviem spēkiem, mazliet vairāk uzcītības treniņos un medaļas neizpaliks arī turpmāk.

Nobeigumā vēl gribētos pateikt Paldies! Igaunijas Spochan Apvienībai par lielisko pasākumu, Krievijas sportistiem, par skaistajām cīņām un mūsu vislabākajiem atbalstītājiem, bērnu vecākiem un līdzbraucējiem

Apsveicam arī mūsu latviešu cīņu biedrus no LSCF ar izcīnīto zeltu komandu cīņās!

Kluba kontā šoreiz 11 dažāda kaluma medaļas!

E Grupa:

Aleksandrs Beļevičs – Zelts Choken Morote

Bronza Tate Kodachi

Anastasija Ogņeva – Sudrabs Choken Morote

Nils Jakobsons – Bronza Kihon Dosa

D Grupa:

Rūdolfs Dāvis Spuris – Bronza Tate Kodachi

C Grupa:

Linda Loce – Zelts Kihon Dosa

Sudrabs Choken Free

Bronza Kodachi

Bronza Choken Morote

Zanda Lakstīgala – Bronza Choken Free

A Grupa:

Juris Trošins – Bronza Kodachi

 

No comments yet.

Leave a Reply

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert