Par mums

Sporta skola “LYNX” dibināta 2009.gada 20.jūlijā kopā sanākot cīņu biedriem, kurus vieno kopīgi pavadītie gadi Dodzjo (no jap. val. – vieta, kur praktizē cīņu mākslas), apgūstot Aikido, Iaido un Spochan “gudrības”; līdzīgs skats uz dzīvi, cīņu mākslu vērtībām un tradīcijām. Esam katrs ar savu raksturu, uzkrātās pieredzes daudzumu, vērtībām un uzskatiem, bet mūs vieno Dodzjo notiekošais un tas, kā mēs redzam tā attīstību un vērtības, kuras vēlamies nodot tālāk.

Vienmēr ir bijusi vēlme, lai Dodzjo notiktu ne tikai treniņi, bet panākt arī to, ka Dodzjo ir vieta, kur attīstīties garīgi, ka Dodzjo ir kā otrās mājas, kur vienmēr patīkami atrasties, satikties ar cilvēkiem un justies zināmā drošībā. Tas ir grūti izdarāms, reizēm pat neiespējami, ja skolnieki satiekas tikai uz tatami treniņu laikā. Tāpēc mūsu Dodzjo neatņemama tradīcija ir Tējas dzeršana pēc treniņa. Kaut tikai pāris minūtes, kas pavadītas  pēc treniņa brīvā gaisotnē ar domubiedriem, cilvēkus vieno, un tas padara mūs visus spēcīgākus kopā un katru atsevišķi.


Vasarās organizējam nometnes “Mazo Samuraju vasara”. Nometne ir lieliska iespēja, atpūsties no trauksmainās pilsētas, dziļāk apgūt cīņas mākslu pamatus, iepazīties ar japāņu tradīcijām, kā arī lieliski pavadīt laiku ar draugiem pie jūras, nakts pārgājienos, ugunskura pasākumos, spēlējot sporta spēles un pārbaudot savus spēkus eksāmenos un sacensībās. Un tas viss citādam skatam uz dzīvi.

 

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert